Voor een multicultureel weekblad interviewde ik eerder deze eeuw tal van muzikanten uit diverse delen van de wereld. Dat leverde vaak hele leuke gesprekken op die alle kanten op konden gaan en waar de grens tussen de journalist en de muzikant die tegenover je zat meestal al snel vervaagde.
Juist omdat ik zelf muziek maakte, kon ik mij als geen ander inleven in hun gedachten en creatieve uitingen. De interviews die ik deed waren ook een enorme inspiratiebron
om zelf creatief te blijven als muzikant.
Interviews die in meerdere opzichten ook een tijdloos karakter hebben. Dat heeft te maken met het feit dat het stuk voor stuk artiesten zijn die muzikale grenzen verleggen en door een universele bril naar de wereld kijken. Hierdoor blijven ze altijd actueel.
E-boek in pdf- formaat, 29 pagina’s. Taal Nederlands (click here for English version>
